Welcome :)


Jesteśmy jedyną w rejonie Karpacza placówką w kategorii agroturystyka o profilu pro-zdrowotnym. U nas nie tylko odpoczywasz ale i zdrowiejesz!

Obiekt usytuowany jest w malowniczym zakątku Karkonoszy na wys. 660m.n.p.m w Sosnówce Górnej, 2 km od Karpacza i dysponuje 20 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2 osobowych i apartamentach. Kompletną obsługę gastronomiczną zapewnia domowa i zdrową kuchnia oraz dobrze zaopatrzony bar.
W długie, jesienno zimowe wieczory relaks przy stylowym kominku z możliwością darmowego surfowania po internecie lub też oglądania satelitarnej TV na 48 calowym ekranie, przy kuflu markowego piwa z imbirem, karkonoskim grzańcu lub filiżance kawy po arabsku lub gorącej herbaty z kropelką rumu, to standardowa propozycja gospodarzy.

Położony na wzgórzu pensjonat otoczony jest z dwóch stron dorodnym lasem z widokiem na Szrenicę i zamek Chojnik. W pobliżu jest wiele atrakcji turystycznych, jak kaplica św. Anny z cudownym Źródłem Miłości (ta woda jest lepsza od wiagry), kościółek Wang, wodospad na rzece Podgórnej, zbiornik wodny Sosnówka, zamki, pałace itd.

Spacery po okolicy pozwalają nie tylko "przewietrzyć" płuca, świeżym i naturalnie uzdrawiającym powietrzem ale również naładować swoje energetyczne akumulatory odnawiąjącą organizm energią, której próżno szukać w miejskich blokowiskach i zatłoczonych smogiem nizinach. Tu na szczytach Karkonoszy natura daje nam to, czego naprawdę potrzebujemy aby życia doświadczać w zdrowiu i szeroko pojętej szczęśliwości.

Jeśli więc kochasz życie i jesteś świadom jego wartości, przynajmniej raz na kwartał, raz na miesiąc albo i częściej, wybierz się w Karkonosze. Tutaj w zacisznej Sosnówce nie tylko wypoczniesz ale przede wszystkim nabierzesz energii i wrócisz do domu zdrowszy!

Specjalizujemy się w naturoterapii a w naszej ofercie pro-zdrowotnej mamy do zaproponowania:

Z A B I E G I

- refleksoterapia (masaże refleksyjny stóp przy którym się dowiesz co u ciebie nie                 funkcjonuje prawidłowo),
- masaż klasyczny (ulga dla zmęczonego ciała)
- masaż relaksacyjny (zapewnia totalny komfort psychiczny i harmonizuje emocje)
- masaż rehabilitacyjny po udarach lub wylewach,
- rwa kulszowa (bezbolesne nastawianie kręgosłupa i eliminacja dolegliwości)
- body detox (energetyczne oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich)
- ceragem (termalny masaż kręgosłupa, który łączy w sobie niekonwencjonalne metody leczenia takie jak: akupresura, chiropraktyka, moksoterapia, ciepłoterapia)
- reiki (uzdrawianie energetyczne wielu dolegliwości)
- moxa (starochiński sposób na udrożnienie kanałów energetycznych i likwidację blokad na poziomie meridianów, skutkujące usuwaniem stanów zapalnych i likwidacji haluksów)
- świecowanie uszu (energetyczne oczyszczanie organizmu i regulacja ciśnienia zatok)
- sauna fińska (gorąca terapia dla ciała i duszy zapewnia nie tylko piękną skórę ale także usuwa codzienny stres i zmęczenie)

INICJACJE PRO-ZDROWOTNE

2 i 3 dniowe (weekendowe) turnusy pro-zdrowotne inicjujące kuracje i terapie do samodzielnego stosowania w warunkach domowych:
- metoda NIA dr Ashkara (nowotwory, astma, RZS, toczeń to schorzenia przy których armeński fizyk poleca swoją naturalną kurację)
- kuracja Nantes (kuracja oczyszczająca na bazie nano-wody i wody antyoksydacyjnej wspomagająca leczenie nowotworów i wielu innych schorzeń)
- kuracja tybetańska (oczyszcza z nadmiaru tłuszczu, uelastycznia naczynia krwionośne i radykalnie polepsza przemianę materii oraz efektywnie obniża nadciśnienie tętnicze)
- morsy (gdyby udało się obniżyć temperaturę ludzkiego ciała chociaż o jeden stopień, żylibyśmy dłużej o 10 do 15 lat. Zimno odmładza i dodaje sił.)

TURNUSY PRO-ZDROWOTNE

Turnusy pro-zdrowotne to typowa oferta dla ludzi kochających życie i pragnących zachować zdrowie na długie lata. Nikt inny w Polsce nie oferuje tego typu aktywności:
- Master Cleanse (1 lub 2 tygodniowy turnus oczyszcająco-odchudzający metodą Stanley'a Burroughs + woda antyoksydacyjna. Efekty gwarantowane)
- Tydzień dla Zdrowia (7 dniowy turnus edukacyjny z elementami uzdrawiania i redukcji stresu oksydacyjnego)

PRO-ZDROWOTNE KURSY EDUKACYJNE i WARSZTATY DOSKONALENIA OSOBOWOŚCI

    W naszym Pensjonacie odbywają się kursy i wykłady o tematyce profilaktyczno zdrowotnej, zwłaszcza jeśli chodzi o choroby cywilizacyjne - szczególnie nowotwory. Stałym elementem wykładów i prezentacji edukacyjnych jest metoda dr George Ashkara, który osobiście bywał w naszym pensjonacie (www.lekarstwonaraka.com.pl)
- metoda NIA (2 dniowy certyfikacyjny kurs inicjacji metody Absorpcji Neutralnej Infekcji dr Gerorga Ashkara)
- mutual trance healing (7 dniowy certyfikacyjny kurs uzdrawiania w zmienionym stanie świadomości wg Al Paula)
- zobaczyć niewidzialne (3 dniowy kurs zdalnego postrzegania i widzenia aury)
- samokontrola umysłu (3 dniowe warsztaty edukacyjno praktyczne nauki samokontroli niezbędnej do świadomego funkcjonowania)

Kursy i warsztaty prowadzone są przez uznanych specjalistów i ekspertów w danej dziedzinie, z którymi współpracuje nasz pensjonat. Dokładne informacje o naborze i terminach na naszej stronie www.snieznakopa.wkarpaczu.pl

INFORMACJE DODATKOWE

Pensjonat posiada 9 pokoi:1; 2 i 3 osobowe oraz 2 apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki oraz telewizje satelitarną. Internet bezprzewodowy GRATIS.

Restauracja posiada dobrze zaopatrzony bar i 60 miejsc siedzących, a letni taras 24. Sala restauracyjna służy jednocześnie jako konferencyjna, wykładowa i rozrywkowa. 42 calowy TV posiada możliwość prezentacji multimedialnych. Do dyspozycji gości jest również sauna, siłownia, gabinet masażu, a dla dzieci placyk zabaw.

Cały teren jest ogrodzony. Posiadamy bezpieczny parking, miejsce na ognisko, grill oraz wędzarnie.

Na życzenie gości organizujemy:

-  wieczorki taneczne,
-  ogniska,
-  grill z pieczonym prosiakiem, baranem, dzikiem, wędzonymi rybami,
-  kursokonferencje,
-  bankiety,
-  wesela,
-  przyjęcia okolicznościowe

oraz w oparciu o tradycję amerykańską (jako jedynie w okolicy Jelenia Góra/Karpacz)

WIECZORY KAWALERSKIE I PANIEŃSKIE z niezwykle atrakcyjnym programem!

Zimą organizujemy kuligi z pochodniami, zakończone ogniskiem z kiełbaską i grzanym winem. Dla dzieci są do dyspozycji huśtawki i tenis stołowy.

Wszystkie potrawy przygotowujemy sami, a naszą specjalnością są potrawy kuchni śląskiej, węgierskiej oraz ciasta.

Przy większych grupach i dłuższym pobycie -zniżki. Dzieci do 2 lat-gratis Dzieci od 2 do 14 lat- 60% ceny podstawowej


Jesteśmy przekonani, że można u nas spędzić niezapomniane chwile, gdyż panuje tu serdeczna i rodzinna atmosfera, a wyżywienie jest naprawdę dobre.

 

http://www.naszesudety.pl/?p=artykulyShow&iArtykul=8284

 


 

www.snieznakopa.wkarpaczu.pl


ZASADY SKŁADANIA REZERWACJI
W celu złożenia rezerwacji należy:

 Podać nazwisko (na jakie będzie zarezerwowany pokój ) Podać ile osób będzie zamieszkiwało w pokoju Podać datę przyjazdu Podać datę wyjazdu


Aby rezerwacja była ważna:

Należy przesłać zadatek w wysokości minimum 30% - na konto bankowe ( przelewem bankowym) lub na adres pensjonatu ( przekazem pocztowym - w przypadku przekazu prosimy o dopisanie na jego odwrocie daty przyjazdu i wyjazdu) Okres oczekiwania na zadatek lub potwierdzenie wysłania zadatku wysłane faxem/Email wynosi 3 dni.

Po tym okresie rezerwacja zostanie anulowana.

Informujemy, że w przypadku zgłoszenia rezygnacji z dokonanej rezerwacji w terminie do 14 dni od daty przyjazdu zwracamy 50 % wpłaconej zadatku. Nie wykorzystane noclegi (doby) w zarezerwowanym terminie nie podlegają zwrotowi pieniędzy.

Artykuły o regionie


Pokój z widokiem na Karkonosze

Zdaniem wielu turystów Karkonosze to najładniejsze polskie góry. Wracają tu nawet po kilka razy w roku i nierzadko rezerwują ten sam sprawdzony nocleg. A ponieważ nigdy nie mają dość gór - starają się mieć zawsze pokój z widokiem na Karkonosze. Poranek w towarzystwie Szrenicy czy zamku Chojnik może być najwspanialszą chwilą dnia, gwaratuje nam to np. Agroturystyka pro-zdrowotna Śnieżna Kopa. Nie ulega wątpliwości, że takie obrazy widziane zaraz po przebudzeniu lub o zachodzie słońca poprawiają nastrój, uspokajają i pozwalają nabrać dystansu do codziennych problemów. Jak znaleźć odpowiednie miejsce noclegowe? Wystarczy w wyszukiwarce wpisać odpowied więcej

IN OUR PLACE


  • Attractions

  • Animal

  • TV in rooms

  • Parking

Location