NA ZDROWIE


 


Pro-zdrowotny charakter Willi "Słoneczko" to, oprócz niewątpliwie sympatycznej, rodzinnej atmosfery którą stwarzają
i gustownie urządzone wnętrza i sami gospodarze, oraz naprawdę zdrowego i energetycznego pożywienia
przygotowywanego domowym sposobem według tradycyjnej kuchni śląskiej i małopolskiej, naturalne zabiegi
i zdrowa, antyoksydacyjna woda, jaką nie może pochwalić się żaden inny pensjonat w okolicy.

Właśnie ta woda, posiadająca właściwości antyoksydacyjne z uwagi na ujemny potencjał redox, wprowadza
do oferowanych zabiegów, terapii i kuracji, element Sanum Per Aquam, oferowany jedynie w nielicznych
gabinetach odnowy biologicznej człowieka w Polsce. Jej receptura została opracowana przez dr Jana Pokrywkę
z Akademii Długowieczności w Kłodzku i certyfikowana przez Independent Certification Unit of Antioxidant Water
Technologies w USA. Dzięki tej niezwykłej wodzie, którą w tym pensjonacie goście mają do dyspozycji oraz dzięki
używaniu źródlanej wody z kaplicy Św.Anny do przygotowywania wszelkich potraw, gospodarstwo uzyskało pro-zdrowotny
certyfikat z Life Improvement Institute w USA.


Andrzej Świętek - właściciel gospodarstwa, jest dyplomowanym masażystą i naturopatą.

Osobiście wykonuje większość zabiegów i dba o pro-zdrowotny charakter tego obiektu.

OFEROWANE USŁUGI TO:

Masaż refleksyjny stóp 

Podczas tego specjalistycznego masażu dowiesz się o występujących w twoim organizmie anomaliach, których być może jeszcze nie odczuwasz fizycznie.
W przypadkach odkrycia anomalii i związanych z nimi dolegliwości fizycznych, zalecana jest seria takich masaży, która je eliminuje. Czas trwania około 40 minut.

Masaż klasyczny pleców, nóg albo całego ciała 

Ten profesjonalny masaż poprawia krążenie krwi i limfy, ujędrnia i odmładza skórę, uelastycznia mięśnie i generalnie poprawia samopoczucie i ogólny stan zdrowia.
Masaż klasyczny wykonywany jest w czasie 30 minut.Masaż Relaksacyjny całego ciała

Fenomen jakim jest ludzki dotyk sprawia, iż subtelny masaż relaksacyjny wykorzystujemy jako jedną z metod terapeutycznych, kosmetycznych oraz relaksacyjnych. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego i psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia, odprężenia. Czas: 30 minut

Rwa Kulszowa

Silny, ostry i przeszywający ból okolicy lędźwiowej promieniujący wzdłuż kończyny dolnej – tego typu dolegliwości związane są z rwą kulszową. Profesjonalny masaż rozgrzewający mięśnie kręgosłupa oraz zabieg na tzw "kołysce", praktycznie już po godzinnej terapii usuwa dolegliwość.


Kuracja tybetańskich mnichów

Ta mikstura jest rozpowszechniana na całym świecie, a odkryli ją badacze znajdując gliniane tablice w klasztorach tybetańskich mnichów. Jak wiemy, mnisi poznali wiele odpowiedzi na temat życia i śmierci.

Zażywając krople młodości nikt nie poczuje od ciebie zapachu czosnku, a zażywając eliksir pozbędziesz się zbędnych tłuszczów, uelastycznisz ściany naczyń krwionośnych, poprawisz wzrok, pozbędziesz się złogów wapiennych, zapobiegniesz udarowi mózgu i wrzodom, poprawisz przemianę materii oraz zlikwidujesz szum w uszach i ból głowy, nieżyt żołądka i dwunastnicy. Kuracja ta obniża nadciśnienie tętnicze i uzdrawia z chorób migdałów, choroby płuc, bronchitu i gruźlicy. Likwiduje też wewnętrzne i zewnętrzne opuchlizny. Oczyszcza organizm a funkcje narządów płciowych się poprawiają.
Nalewka dostępna jest w pensjonacie i na zamówienie (wysyłamy za pobraniem). Przyrządzana na bazie naturalnego czosnku i 96% spirytusu.

Reiki

Zabiegi Reiki przynoszą nie tylko ulgę w cierpieniu, zmniejszenie poziomu bólu, ustąpienie dolegliwości chorobowych, ale przede wszystkim dają uczucie odzyskania wewnętrznej harmonii, ładu, spokoju, wzrostu wewnętrznej mocy i radości istnienia.

Zabiegi wykonywane są przez inicjowanych specjalistów tej sztuki uzdrawiania rodem z Japonii.

Moxa 

Zabiegi moksa poprawiają krążenie energii w obrębie meridianów, uśmierzają ból, znoszą uczucie chłodu, zwiększają zasób energii, wzmacniają siły obronne organizmu, zapobiegają wylewowi krwi do mózgu, chronią przed chorobami infekcyjnymi przewodu pokarmowego.
Zabiegi dają wysokie efekty w leczeniu przeciwzapalnym, leczeniu reumatyzmu, ropowicy, czyraków, przewlekłych stanów zapalnych ścięgien, kości i stawów, przy leczeniu gruźlicy, biegunki, bólu brzucha, zaparć, wymiotów, i niektórych chorób skórnych - łuszczycy, twardziny, bielactwa. Moksa powoduje również pozbycie się zmęczenia, spadków nastroju, kłopotów ze snem, zaburzeń pamięci i koncentracji, oraz spadku odporności organizmu.

Ceragem

Firmie CERAGEM udało się połączyć w swoim przyrządzie nowoczesną medycynę i tradycyjnymi zasadami dalekowschodniej medycyny, jak moksa czy akupresura, aby zmniejszyć, bądź całkowicie zniwelować bóle i stres w ciele.Zabieg trwa 40 minut.

Świecowanie uszu

Zabieg świecowania uszu metodą Hopi jest bardzo skuteczny przy infekcjach górnych dróg oddechowych, zapaleniu krtani, nieżycie nosa, katarze siennym czy astmie oskrzelowej. Zabieg ten polecany jest również dla osób cierpiących na migrenę, zaburzenia snu czy niedosłuch. Czas trwania zabiegu 2 x 15 minut. Zalecanych jest minimum 6 zabiegów.

BODY DETOX

Urządzenie BODY DETOX to aparat detoksykacyjny w kształcie miski z wbudowanym procesorem komputerowym.
Do miski wlewamy czystej wody i wkładamy cewkę, będącą w komplecie, a nazywaną jonizatorem, podłączamy kable zasilające, zanurzamy stopy w wodzie.
Po włąączeniu zasilania ustawiamy wielkość natężenia detoksykacji.
Program automatycznie dokona terapeutycznej jonizacji wody i w konsekwencji spowoduje delikatny ruch ładunków w naszym organizmie.
To stymuluje funkcję odtruwania - jedną z najważniejszych funkcji organizmu - konieczną do prawidłowego i bezproblemowego życia komórek i dobrego samopoczucia całego organizmu. Zabieg trwa 30 minut.

Sauna fińska - Zalety sauny

  • Sauna pozytywnie działa na kondycję psychiczną i fizyczną, relaksuje.
  • Hartuje i poprawia kondycję fizyczną.
  • Pielęgnuje skórę i poprawia jej wygląd. To idealny sposób na oczyszczenie naszej skóry z toksyn.
  • Pobudza aktywność układu krążenia.
  • Wspomaga odchudzanie. Poprzez stopniowe podwyższanie temperatury  ciała, polepsza przemianę materii.
  • Ułatwia aktywność hormonalną.
  • Daje efekt masażu mięśniowego, szczególnie przydatny dla osób narzekających na "łamanie w kościach".
  • Przyzwyczaja organizm do zmian temperatury i powoduje iż lepiej znosimy gorące lata i mroźne zimy.
  • Jest wspaniałym lekarstwem na schorzenia reumatyczne.
PIJESZ i ZDROWIEJESZ

Woda jest do dnia dzisiejszego największą zagadką natury i największym jej fenomenem, którego w żaden sposób nie mogą zrozumieć współcześni naukowcy.
No bo jak można zrozumieć coś co zachowuje się niezgodnie z naukowymi zasadami.

Wszystkim wiadomo, że woda to życie, to podstawa egzystencji wszystkich organizmów żywych na planecie ziemia a pewnie także w kosmosie. Nie wszyscy jednak zdaja sobie sprawę, że woda to też żywy organizm, posiadający swego rodzaju inteligencję a nawet pamięć. Napisano o wodzie tysiące artykułów naukowych ale większość z nich to rozważania nie wyjaśniające jej prawdziwej istoty.

Faktem jest że bez wody żyć się nie da i dzięki niej można także żyć zdrowiej i dłużej. Badania naukowców japońskich i rosyjskich udowodniły, że najważniejszym aspektem wody mającym wpływ na zdrowotność i długowieczność organizmów żywych nie jest jej czystość lub zawartość minerałów ale jej wewnętrzna struktura molekularna oraz potencjał oksydo-redukcyjny.

Wodę doskonałą po dwóch latach doświadczeń stworzył dr Jan Pokrywka. Jest ona idealnie czysta, zrównoważona energetycznie, posiada uporządkowaną strukturę molekularną optymalną dla prawidłowego rozwoju organizmów żywych oraz odpowiedni potencjał redox czyniący ją totalnie kompatybilną z woda z której składa się człowiek i w której najdłużej żyją jego komórki.

Woda ta dostępna jest jedynie w nielicznych miejscach na świecie. Również w naszym pensjonacie Snieżna Kopa.

TRAMPOLINA - zdrowotny hit dla młodzieży po 40-tce i schorowanych


Najlepsze narzędzie do pobudzania aktywności lmfy w organizmie! Skacz na trampolinie 10-15 minut dziennie, a zobaczysz jak zmieni się twoja kondycja zdrowotna!

Limfa, obmywając wszystkie komórki organizmu, dostarcza im substancji odżywczych oraz zwalcza inwazje bakteryjne. Z przestrzeni międzykomórkowych limfę zbierają przewody chłonne, wpadające do żyły głównej układu krwionośnego i w ten sposób płyny limfatyczne powracają do krwioobiegu. Funkcje: rozprowadza po organizmie limfocyty zabierane z węzłów chłonnych. Bierze także udział w transporcie tłuszczów pokarmowych stąd lekko żółtawe zabarwienie, ta część limfy rozpoczyna bieg od jelita cienkiego. Pełni istotną rolę w mechanizmach obronnych organizmu przed zakażeniami, ponieważ bakterie, a nawet komórki nowotworowe, zanim dostaną sie z tkanek do krwi, zostają zatrzymane w węzłach chłonnych.
Układ limfatyczny zbiera toksyny ze wszystkich komórek organizmu, dlatego jego prawidłowe funkcjonowanie jest niezwykle ważne dla zdrowia całego organizmu.

 

 

 

Prosimy o kontakt
z właścicielem obiektu i poinformowanie
o niedziałającej stronie www.snieznakopa.wkarpaczu.pl

tel.[+48] 757610241Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony