Nowości


Organizujemy 3 i 4-dniowe seminaria prozdrowotne i certyfikacyjne kursy metody Absorpcji Neutralnej Infekcji dr Ashkara, z nowatorskim programem edukacyjnym w zakresie profilaktyki chorób cywilizacyjnych a szczególnie raka.

Szczegółowe informacje otrzymasz wysyłając email: ashkar@remedium.us,
z adnotacją "Seminarium Edukacyjne NIA"

Organizator zapewnia nocleg, wyżywienie, pomoce i akcesoria.

NASTĘPNY KURS CERTYFIKACYJNY i SEMINARIUM EDUKACYJNE planowany jest od 27 do 29 września z ciekawym, autorskim programem edukacyjnym

 Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w seminarium - chętni mogą skorzystać z aplikacji metody NIA i otrzymać certyfikaty specjalistyczne.
Każdy z uczestników otrzymuje 8-16GB informacji na pendrive.
UWAGA - w razie braku odpowiedniej frekwencji seminarium odbędzie się w innym terminie, o czym poinformujemy.

Dzwoń tel: 509 663 241

Szczegóły na stronie www.lekarstwonaraka.com.pl/kursy.htm

ZAPROSZENIE

   
 

Uczestnicy kursu przyjeżdżają z całej Polski, aby skorzystać z możliwości profesjonalnej aplikacji metody dr Ashkara i edukacji pro-zdrowotnej.

 

 Atrakcją kursu są zdjęcia i analiza aury, jak również nauka wchodzenia w uzdrawiające

zmienione stany świadomości. Na zdjęciu poniżej Renata w stanie Theta.

Stałym elementem seminarium jest zawsze medytacja na czakramie mocy
oraz programowanie zdrowia wodą ze "źródełka miłości"Seminaria planowane są cyklicznie przynajmniej raz na kwartał ale ich realizacja zależy oczywiście od uczestników. Aż trudno zrozumieć, że tego typu, unikalnymi spotkaniami pro-zdrowotnymi tak niewielu ludzi sie interesuje. Podstawą zdrowotności jest przede wszystkim osobista wiedza w temacie możliwości uzdrawiajacych organizmu człowieka. W każdym bowiem przypadku, to organizm uzdrawia człowieka - nie lekarz!
ARTYKUŁY PRASOWE

 
TRAMPOLINA - NOWA ATRAKCJA

Ogrodowe otoczenia naszego pensjonatu zyskało nową atrakcję! 
Trampolina to nie tylko urządzenie "ku uciesze" dzieci! To przede wszystkim niezwykle efektywne urządzenie terapeutyczne, przede wszystkim dla starszej grupy wiekowej naszych gości.
15 minutowe igraszki wysokościowe na trampolinie pobudzają krążenie limfy, która jak wiadomo sama nie porusza się w organizmie, a pełni niezwykle ważną funkcję w procesach obronnych organizmu oraz obmywając wszystkie komórki dostarcza im substancji odżywczych oraz zwalcza inwazje bakteryjne. Trampolina najlepiej pobudza jej sprawność!


NAJNOWSZA ATRAKCJA
TO SOBOTNIE KONCERTY GONGÓW TYBETANSKICH

zawsze o godz 19.00