Nowości


Organizujemy 3 i 4-dniowe seminaria i certyfikacyjne kursy metody Absorpcji Neutralnej Infekcji dr Ashkara, z nowatorskim programem edukacyjnym w zakresie profilaktyki chorób cywilizacyjnych.

Szczegółowe informacje otrzymasz wysyłając email: ashkar@remedium.us,
z adnotacją "Seminarium Edukacyjne NIA"

Organizator zapewnia nocleg, wyżywienie, pomoce i akcesoria.

OSTATNI KURS odbył się z udziałem
uczestników z Francji, Niemiec i Polski
prowadził: Alex Polanski z USA - asystent dr Ashkara

NASTĘPNY KURS-SEMINARIUM
 od 21 do 23 września 2018

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat uczestnictwa w seminarium - chętni mogą skorzystać z aplikacji metody NIA i otrzymać certyfikaty specjalistyczne.
Każdy z uczestników otrzymuje 8-18GB informacji na pendrive.
UWAGA - w razie braku odpowiedniej frekwencji seminarium odbędzie się w innym terminie, o czym poinformujemy.

Dzwoń tel: 509 663 241

Szczegóły na stronie www.lekarstwonaraka.com.pl/kursy.htm
   
 

Uczestnicy kursu przyjeżdżają z całej Polski, aby skorzystać z możliwości profesjonalnej aplikacji metody dr Ashkara i edukacji pro-zdrowotnej.

 

 Atrakcją kursu są zdjęcia i analiza aury, jak również nauka wchodzenia w uzdrawiające

zmienione stany świadomości. Na zdjęciu poniżej Renata w stanie Theta.

Stałym elementem seminarium jest zawsze medytacja na czakramie mocy
oraz programowanie zdrowia wodą ze "źródełka miłości"Seminaria planowane są cyklicznie przynajmniej raz na kwartał ale ich realizacja zależy oczywiście od uczestników. Aż trudno zrozumieć, że tego typu, unikalnymi spotkaniami pro-zdrowotnymi tak niewielu ludzi sie interesuje. Podstawą zdrowotności jest przede wszystkim osobista wiedza w temacie możliwości uzdrawiajacych organizmu człowieka. W każdym bowiem przypadku, to organizm uzdrawia człowieka - nie lekarz!


WARSZTATY TECHNOLOGII KESHE

 

Life Improvement Institute LLC 
 oraz 

Keshe - Dolny Śląsk

 

mają zaszczyt zaprosić Państwa

 

w terminie 25-10-2018 do 29-10-2018

 na pierwszy wspólny warsztat budowy urządzenia
w technologii Keshe

 

z zastosowaniem połączeń autorskich, o niesamowitych właściwościach, działający samodzielnie jako domowy system balansujący zdrowia, oczyszczający nasze ciało fizyczne, jak i subtelne ciało energetyczne, czyli naszą aurę, podnoszące częstotliwości naszej aury do wyższych poziomów.
Urządzenie Magrav Balanser 9.

Warsztat odbędzie się w przepięknym miejscu w Sosnówce koło Karpacza, w magicznej willi z duszą Śnieżna Kopa, w otoczeniu gór i lasów, z miejscami mocy wokół.

Każdy uczestnik dodatkowo będzie miał okazję sprawdzić swoje pole energetyczne, czyli aurę,  przed warsztatami oraz porównać pomiary pod koniec warsztatów. Dużo informacji prozdrowotnych, energetyczne doświadczenia na czakramie mocy oraz programowanie przyszłości przy „Dobrym Źródle” przy kaplicy Św. Anny. W planach także przewidziane są ćwiczenia relaksacyjne i elementy matrycy kwantowej z wykorzystaniem intencji.

 

Miejsce warsztatów i noclegi w magicznej willi Śnieżna Kopa, w pokojach 2 i 3 osobowych,  http://www.snieznakopa.wkarpaczu.pl/12382,start.html , posiłki energetyczne zapewnione, w przerwach – kawa, herbata, ciastka oraz woda życia.

 

Mamy przekaz. Przyszła informacja.

Mamy zrobić jak najwięcej Balanserów 9. Jeśli spytacie dlaczego, to prosimy o obejrzenie świadome tego wykładu   https://www.youtube.com/watch?v=kbO2tlu1ulI&feature=share .

Zostało nam jeszcze kilka lat, by przygotować się do życia w promieniowaniu radioaktywnym.

O tym, jak się z promieniowania oczyszczać, naucza pan Keshe. Z tą technologią jesteśmy w stanie wytworzyć własne pola informacyjne wokół nas, tworząc jak najwięcej urządzeń trzy-zwojowych. A duże ilości gansów pozwolą nam na odkażanie naszych ciał oraz wody i żywności.
Dlatego zbieramy mocną grupę na warsztaty.

 

Każdy uczestnik warsztatów wykona swojego pierwszego balansera 9, którego będzie mógł w domu włączyć w obieg, by produkował jak najwięcej plazmy i tworzył swoje pole ochronne poprzez nanoszenie nano-powłoki na instalację domową, działający również samodzielnie jako domowy system balansujący zdrowia. Ponadto każdy uczestnik zbuduje magrava do samochodu, pena – długopis zdrowia, bransoletki gansowe oraz zrobi swoje gansy. Poczuje kwantową przestrzeń i nauczy się ją rozszerzać.

Będzie również dostępny do korzystania bez ograniczeń lekki system balansujący złożony z cewek 3 zwojowych, zwany Vimanna. Gdy będziecie wyczerpani, zanim przystąpicie do dalszej pracy,  zregenerujecie swoje siły siedząc 10-15 minut w Vimanie.

 

 

Co należy przywieźć ze sobą?
1. przedłużacz najlepiej bez bolca i bez zabezpieczeń w gniazdkach - zaślepek w oczkach, ok 3 m, w ostateczności 1,5 m
2. przedłużacz do gniazda zapalniczki z rozdzielaczem gniazda zapalniczki np na dwa lub trzy gniazda, o długości minimum 1,20 m
3. obcęgi okrągłe,
4. obcinaczki do drutu,
5. kombinerki
6. koszulki termokurczliwe o grubości 3,2 mm sztuk 2x 1m, i 4,0 mm sztuk 2x 1m, taśma izolacyjna, opaski do kabli w różnych rozmiarach (trytytki)
7. swoją wiertarko- wkrętarkę akumulatorową (wolne obroty) plus wiertła do drewna, komplet uniwersalny,
8. rękawice robocze do pracy, i lateksowe jednorazowe,
9. obuwie sportowe na wyprawę pieszą do czakramu, karimata do medytacji i dobry humor


Z naszej strony zapewniamy:
czysty drut miedziany najwyższej jakości, podstawki do cewek, gansy, szuflady do kręcenia, pręty, słoneczka, opakowania do balansera i magrava samochodowego, wszystkie pozostałe elementy, wiedzę kwantową i dobrą zabawę, pokażemy jak zrobić gansy, a wszystko to w prawdziwie rodzinnej atmosferze.

 

Termin warsztatów

25-10-2018 godz. 11:00

do 29-10-2018 do godz.. 15:00.

 

Kontakt telefoniczny:

szczegółowe informacje   535 406 111   Małgorzata
rezerwacja  509 663 241   Śnieżna Kopa - Andrzej
Ograniczona ilość miejsc.

 

Koszt całego warsztatu łącznie z noclegami i wyżywieniem  1500 zł.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie rezerwacji w pensjonacie Śnieżna Kopa tel. 509 663 241, oraz wpłata zadatku w wysokości 500 zł do dnia 11-10-2018.
ARTYKUŁY PRASOWE

 
TRAMPOLINA - NOWA ATRAKCJA

Ogrodowe otoczenia naszego pensjonatu zyskało nową atrakcję! 
Trampolina to nie tylko urządzenie "ku uciesze" dzieci! To przede wszystkim niezwykle efektywne urządzenie terapeutyczne, przede wszystkim dla starszej grupy wiekowej naszych gości.
15 minutowe igraszki wysokościowe na trampolinie pobudzają krążenie limfy, która jak wiadomo sama nie porusza się w organizmie, a pełni niezwykle ważną funkcję w procesach obronnych organizmu oraz obmywając wszystkie komórki dostarcza im substancji odżywczych oraz zwalcza inwazje bakteryjne. Trampolina najlepiej pobudza jej sprawność!