POKOJE


Pokój rodzinny

Cena od 140 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 21m2

Przestronny pokój małżeński z przedpokojem i możliwością dostawienia łóżeczka dla dziecka. Schludna łazienka z prysznicem, TV i radio na wyposażeniu. Widok od strony ogrodu. Internet bezprzewodowy.

więcej


Apartament Chojnik

Cena od 200 PLN

liczba osób: 4, powierzchnia: 29m2

Dwupokojowy apartament z wszechstronną łazienką i dużą nowoczesną wanną. Małżeńskie łoże w pomieszczeniu głównym oraz rozkładana sofa w pokoju z widokiem na zamek Chojnik i Karkonosze. Wyposażony w lodówkę, radio, TV-SAT, Internet bezprzewodowy, zastawę stołową, suszarkę do włosów, czajnik bezprzewodowy.

więcej


Pokój książęcy

Cena od brak danych

liczba osób: 2, powierzchnia: 28m2

Przestronny pokój z przedsionkiem i nowoczesną łazienką oraz tarasem z widokiem na zamek Chojnik. Wyposażony w radio, TV, Internet bezprzewodowy i dodatkową rozkładaną wersalką. W tym pokoju mieszkał książę Portugalii z małżonką i córeczką, przebywający na sympozjum architektów w Borowicach.

więcej


Pokój Południowy

Cena od 120 PLN

liczba osób: 3, powierzchnia: 21m2

Przestronny i jasny pokój na piętrze z widokiem na ogród. Łazienka z prysznicem, TV, radio, Internet bezprzewodowy. Możliwość dostawki dla dziecka na rozkładanym fotelu.

więcej


Pokój z balkonem

Cena od brak danych

liczba osób: 2, powierzchnia: 12m2

Pokój z balkonem i widokiem na zamek Chojnik i Karkonosze, położony na piętrze. Dwa wygodne łóżka, łazienka, radio, TV, Internet bezprzewodowy to wyposażenie tego uroczego pokoiku dla dwóch osób. Łóżka można zsunąć.

więcej