Start


NASTĘPNY KURS CERTYFIKACYJNY I SEMINARIUM EDUKACYJNE PLANOWANY JEST OD 24 DO 26 KWIETNIA 2020 Z CIEKAWYM, AUTORSKIM PROGRAMEM EDUKACYJNYMWillę "Śnieżna Kopa" prowadzi doświadczony naturopata i wielbiciel zdrowego stylu zycia Andrzej Świętek.
Poniżej aktualne zdjęcia jego pola energetycznego (aury), świadczące o jego zdolnościach bioterapeutycznych.
   
 
Mama Andrzeja sama soba zaświadcza o rodzinnej zdrowotności i długowieczności,
jej pole energetyczne posiada niezwykle wysokie wibracje notowane tylko u wybranych!
No ale jak 105-latka nie może być osoba wybraną?

   
Rok 2016 otworzył nową księgę działalności tej pro-zdrowotnej placówki. Z inicjatywy jej
włodarza, w placówce bedą organizowane cykliczne seminaria w zakresie profilaktyki chorób cywilizacyjnych z profesjonalnym programem edukacyjnym.  Pierwsze takie seminarium odbyło sie w kwietniu i uzyskało wysoką ocenę uczestników.
Uczestnicy Igo seminarium z wykładowcą dr J.PokrywkąJesteśmy jedyną w rejonie Karpacza placówką agroturystyczną o profilu pro-zdrowotnym. 

U nas odpoczywasz i zdrowiejesz!

W długie, jesienno zimowe wieczory relaks przy stylowym kominku z możliwością darmowego surfowania po internecie lub też oglądania satelitarnej TV na 48 calowym ekranie, przy kuflu markowego piwa z imbirem, karkonoskim grzańcu lub filiżance kawy po arabsku lub gorącej herbaty z kropelką rumu, to standardowa właścicieli gospodarstwa.

Specjalnością Willi "Słoneczko" w zakresie zdrowego żywienia są propozycje potraw bez glutaminianu sodu na naturalnych produktach i wodzie ze słynnego "źródełka miłości", a zielona herbata z pokrzywy parzona rytualnie przez Andrzeja Świętka, zyskała już sobie uznanie wielu gości.

Jeśli kochasz życie, a swoje zdrowie traktujesz poważniej aniżeli gromadzenie dóbr materialnych, już teraz zafunduj sobie weekend w naszej pro-zdrowotnej willi! Co Cię czeka podczas nocowania w pobliżu Karpacza? - sprawdź sam!
Wypoczniesz w ciszy i przyjaznej atmosferze, nabierzesz sił w energetycznym zakątku Karkonoszy, zasmakujesz zdrowych potraw z uzdrawiającą, antyoksydacyjną wodą, które możesz przygotować pod okiem fachowca, poznasz swoje anomalie zdrowotne, o których możesz jeszcze nie wiedzieć oraz zdobędziesz wiedzę, która pozwoli ci odważniej spojrzeć na twoje życie!
Na organizowane tutaj często spotkania i wykłady pro-zdrowotne zapraszani są  eksperci badający żywą kroplę krwi, diagnostycy zaburzeń energetycznych (aury), healerzy, lekarze, itd.
NASI PARTNERZY - POLECAMY !www.usmiechslonca.pl


http://www.infoturystyka.pl

 
NASZA PLACÓWKA W JELENIEJ GÓRZE
STUDIO ZDROWIA i URODY
ul. Bankowa 17